registerbuch.ch

Register da commerzi · AG

Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG

Aktiengesellschaft · Baden · CHE-107.128.222

Inscritta dapi 13.06.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 29.05.2026.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-107.128.222
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Baden (AG)
Domicil giuridic
Stadtturmstrasse 19, 5400 BadenAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 120’000
Emprima publicaziun
13.06.2014
Ultima publicaziun
29.05.2026

Contact

Domicil giuridic: Stadtturmstrasse 19, 5400 Baden

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt den Betrieb eines Architekturbüros. Die Gesellschaft kann Grundstücke und Liegenschaften erwerben, vermieten, belasten und veräussern. Sie kann sich an Unternehmungen aller Art beteiligen, Zweigniederlassungen errichten sowie alle Geschäfte eingehen oder Verträge abschliessen, die geeignet sind, den Zweck der Gesellschaft zu fördern oder die direkt oder indirekt damit im Zusammenhang stehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Cronologia FUSC

  1. 29.05.2026 Mutation Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG, Brugg, neu Baden PDF uffizial
  2. 27.03.2024 Mutation Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG, Brugg PDF uffizial
  3. 29.07.2021 Mutation Liechti Graf Zumsteg Architekten AG, Brugg, neu Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG PDF uffizial
  4. 06.07.2021 Mutation Liechti Graf Zumsteg Architekten AG, Brugg PDF uffizial
  5. 23.04.2019 Mutation Liechti Graf Zumsteg Architekten AG, Brugg PDF uffizial
  6. 13.06.2014 Liechti, Graf, Zumsteg, dipl. Architekten ETH/SIA AG, Brugg, (neu) Liechti Graf Zumsteg Architekten AG, Brugg PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-400.3.010.733-6 (a partir da 12.01.2007, fin 19.07.2007) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-107.128.222 (a partir da 13.06.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 13.06.2014. Publitgà l'ultima giada ils 29.05.2026. 6 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 120’000.
Nua ha Liechti Graf Zumsteg Architekten ETH SIA BSA AG sia sedia?
Sedia: Baden (AG). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Stadtturmstrasse 19, 5400 Baden — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.