registerbuch.ch

Register da commerzi · BS

AD Gastronomie AG in Liquidation

Aktiengesellschaft · Basel · CHE-273.694.959

Inscritta dapi 20.06.2022, ultima publicaziun en il FUSC ils 18.02.2026.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-273.694.959
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Basel (BS)
Domicil giuridic
Clarastrasse 34, 4058 BaselAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
20.06.2022
Ultima publicaziun
18.02.2026

Contact

Domicil giuridic: Clarastrasse 34, 4058 Basel

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt die Führung von Restaurant- und Barbetrieben, sowie die Durchführung und Planung von Events im Unterhaltungs- und Gastronomiebereich. Ferner bezweckt die Gesellschaft die strategische und betriebswirtschaftliche Beratung von Unternehmen im Dienstleistungsbereich. Die Gesellschaft kann sich bei anderen gleichartigen oder verwandten Unternehmen des In- und Auslandes beteiligen und alle Geschäfte eingehen sowie Verträge abschliessen, die geeignet sind, den Zweck der Gesellschaft zu fördern oder die direkt oder indirekt damit in Zusammenhang stehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 18.02.2026 Mutation AD Gastronomie AG in Liquidation, Basel PDF uffizial
  2. 31.12.2025 Einstellung des Konkursverfahrens AD Gastronomie AG PDF uffizial
  3. 29.08.2025 Mutation AD Gastronomie AG, Basel, neu AD Gastronomie AG in Liquidation PDF uffizial
  4. 13.09.2023 Mutation AD Gastronomie AG, Basel PDF uffizial
  5. 18.11.2022 Mutation AD Gastronomie AG, Basel PDF uffizial
  6. 20.06.2022 Neueintragung AD Gastronomie AG, Basel PDF uffizial

Dumondas frequentas

Cura è AD Gastronomie AG in Liquidation vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 20.06.2022. Publitgà l'ultima giada ils 18.02.2026. 6 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da AD Gastronomie AG in Liquidation?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha AD Gastronomie AG in Liquidation sia sedia?
Sedia: Basel (BS). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Clarastrasse 34, 4058 Basel — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.