registerbuch.ch

Register da commerzi · LU

Andermatt BioVet AG

Aktiengesellschaft · Grossdietwil · CHE-110.263.553

Inscritta dapi 19.09.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 30.09.2026.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-110.263.553
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Grossdietwil (LU)
Domicil giuridic
Stahlermatten 6, 6146 GrossdietwilAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 300’000
Post da revisiun
CORDIS audit AGtenor il FUSC, stadi 12.01.2022 PDF uffizialCifra sbagliada? Signalisar
Emprima publicaziun
19.09.2014
Ultima publicaziun
30.09.2026

Contact

Domicil giuridic: Stahlermatten 6, 6146 Grossdietwil

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Herstellung und Vertrieb von alternativen Tierarznei- und Tierpflegemitteln, Parasitenbekämpfungsmitteln und anderer Produkte für die Tiergesundheit; Beratung und Erbringung von Dienstleistungen im Bereich der Tiergesundheit; Erwerb und Veräusserung von Immobilien.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 30.09.2026 Mutation Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  2. 15.08.2024 Mutation Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  3. 22.02.2024 Mutation Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  4. 05.10.2023 Mutation Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  5. 12.01.2022 Mutation Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  6. 06.07.2018 Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  7. 27.11.2017 Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  8. 06.01.2017 Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial
  9. 19.09.2014 Andermatt BioVet AG, Grossdietwil PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-100.3.027.414-3 (a partir da 23.10.2003, fin 05.08.2010) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-110.263.553 (a partir da 19.09.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Andermatt BioVet AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 19.09.2014. Publitgà l'ultima giada ils 30.09.2026. 9 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Andermatt BioVet AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 300’000.
Nua ha Andermatt BioVet AG sia sedia?
Sedia: Grossdietwil (LU). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Stahlermatten 6, 6146 Grossdietwil — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.