Register da commerzi · BE
AWS Architekten AG
Aktiengesellschaft · Bern · CHE-101.630.687
Inscritta dapi 12.10.2017, ultima publicaziun en il FUSC ils 08.06.2026.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Aktiengesellschaft
- UID
- CHE-101.630.687
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Bern (BE)
- Domicil giuridic
- Muristrasse 51, 3006 BernAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
- Chapital
- CHF 100’000
- Emprima publicaziun
- 12.10.2017
- Ultima publicaziun
- 08.06.2026
Contact
Domicil giuridic: Muristrasse 51, 3006 Bern
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Ausführung und Planung von Gesamt- und Einzelaufträgen von Bauprojekten usw.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 08.06.2026 Mutation AWS Architekten AG, Bern PDF uffizial
- 07.01.2026 Mutation AWS Architekten AG, Bern PDF uffizial
- 29.08.2025 Bauprojekt: Silbernstrasse 16, Dietikon PDF uffizial
- 12.02.2020 Mutation AWS Architekten AG, Bern PDF uffizial
- 12.10.2017 AWS Architekten AG, Bern PDF uffizial
Numers da register da questa firma
- CH-035.3.002.627-5 (a partir da 24.06.2011, fin 10.05.2012) · publitgà uffizialmain
- CHE-101.630.687 (a partir da 12.10.2017) · publitgà uffizialmain
Dumondas frequentas
- Cura è AWS Architekten AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 12.10.2017. Publitgà l'ultima giada ils 08.06.2026. 5 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da AWS Architekten AG?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
- Nua ha AWS Architekten AG sia sedia?
- Sedia: Bern (BE). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Muristrasse 51, 3006 Bern — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.