registerbuch.ch

Register da commerzi · ZH

Betschon Treuhand AG

Aktiengesellschaft · Zürich · CHE-114.525.723

Inscritta dapi 27.01.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 19.09.2022.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-114.525.723
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Zürich (ZH)
Domicil giuridic
Aargauerstrasse 250, 8048 ZürichAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
27.01.2014
Ultima publicaziun
19.09.2022

Contact

Domicil giuridic: Aargauerstrasse 250, 8048 Zürich

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt die Ausübung von Revisions- und Treuhandfunktionen aller Art, die Betriebs- und Steuerberatung, die Übernahme von Verwaltungsmandaten und allen übrigen Mandaten, die in den weitgefassten Geschäftsbereich einer Treuhand- und Revisionsgesellschaft fallen. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen und Tochtergesellschaften im In- und Ausland errichten und sich an anderen Unternehmen im In- und Ausland beteiligen sowie alle Geschäfte tätigen, die direkt oder indirekt mit ihrem Zweck in Zusammenhang stehen. Die Gesellschaft kann im In- und Ausland Grundeigentum erwerben, belasten, veräussern und verwalten. Sie kann auch Finanzierungen für eigene oder fremde Rechnung vornehmen sowie Garantien und Bürgschaften für Tochtergesellschaften und Dritte eingehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 19.09.2022 Mutation Betschon Treuhand AG, Zürich PDF uffizial
  2. 03.12.2019 Mutation Betschon Treuhand AG, Zürich PDF uffizial
  3. 27.01.2014 Betschon Treuhand AG, Zürich PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-020.3.033.018-6 (a partir da 07.10.2008, fin 10.08.2009) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-114.525.723 (a partir da 27.01.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Betschon Treuhand AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 27.01.2014. Publitgà l'ultima giada ils 19.09.2022. 3 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Betschon Treuhand AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha Betschon Treuhand AG sia sedia?
Sedia: Zürich (ZH). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Aargauerstrasse 250, 8048 Zürich — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.