Register da commerzi · BL
Bredella AG
Aktiengesellschaft · Pratteln · CHE-109.436.410
Inscritta dapi 30.10.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 23.01.2026.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Aktiengesellschaft
- UID
- CHE-109.436.410
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Pratteln (BL)
- Chapital
- CHF 250’000
- Emprima publicaziun
- 30.10.2014
- Ultima publicaziun
- 23.01.2026
Contact
Domicil giuridic: 4133 Pratteln
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Der Zweck der Gesellschaft ist der Erwerb, Verwaltung und Veräusserung von Beteiligungen an in- und ausländischen Unternehmen aller Art. Die Gesellschaft kann im In- und Ausland Liegenschaften und Immaterialgüterrechte erwerben, belasten, verwerten und verkaufen sowie Tochtergesellschaften und Zweigniederlassungen errichten und finanzieren. Die Gesellschaft kann alle kommerziellen, finanziellen und anderen Tätigkeiten ausüben, welche mit dem Zweck der Gesellschaft im Zusammenhang stehen. Insbesondere kann die Gesellschaft Darlehen, Garantien und andere Arten der Finanzierung und der Sicherstellung für verbundene und nahestehende Gesellschaften gewähren und Mittel am Geld- und Kapitalmarkt aufnehmen und anlegen.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 23.01.2026 Mutation Bredella AG, Pratteln PDF uffizial
- 16.09.2025 Mutation Bredella AG, Pratteln PDF uffizial
- 18.08.2025 Mutation Bredella AG, Pratteln PDF uffizial
- 08.07.2025 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln, neu Bredella AG PDF uffizial
- 17.06.2025 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 06.06.2025 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 26.05.2025 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 23.10.2024 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 25.06.2024 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 24.06.2022 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 10.02.2022 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 27.01.2022 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 05.10.2018 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 27.09.2018 Mutation CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 23.07.2018 CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 01.06.2015 CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 23.01.2015 CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
- 30.10.2014 CERES Group Holding AG, Pratteln PDF uffizial
Numers da register da questa firma
- CH-150.3.002.649-3 (a partir da 08.02.2002, fin 06.02.2013) · publitgà uffizialmain
- CHE-109.436.410 (a partir da 30.10.2014) · publitgà uffizialmain
Dumondas frequentas
- Cura è Bredella AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 30.10.2014. Publitgà l'ultima giada ils 23.01.2026. 18 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da Bredella AG?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 250’000.
- Nua ha Bredella AG sia sedia?
- Sedia: Pratteln (BL).