registerbuch.ch

Register da commerzi · BE

btv-data ag

Aktiengesellschaft · Biel/Bienne · CHE-107.370.705

Inscritta dapi 23.01.2015, ultima publicaziun en il FUSC ils 06.10.2021.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-107.370.705
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Biel/Bienne (BE)
Domicil giuridic
Wilhelm-Kutter-Weg 29, 2503 Biel/BienneAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
23.01.2015
Ultima publicaziun
06.10.2021

Contact

Domicil giuridic: Wilhelm-Kutter-Weg 29, 2503 Biel/Bienne

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Zweck der Gesellschaft ist das Entwickeln und Verkaufen von Software für den Personalverleih in der Schweiz sowie andere Applikationen, das Handeln mit Software, Hardware und EDV-Zubehör sowie allgemeine Beratung. Die Gesellschaft kann im In- und Ausland Grundeigentum erwerben, belasten, veräussern und verwalten. Sie kann auch Finanzierungen für eigene oder fremde Rechnung vornehmen sowie Garantien und Bürgschaften für Tochtergesellschaften und Dritte eingehen. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen und Tochtergesellschaften im In- und Ausland errichten und sich an anderen Unternehmen im In- und Ausland beteiligen, sowie alle Geschäfte eingehen und Verträge abschliessen, die direkt oder indirekt mit ihrem Zweck in Zusammenhang stehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 06.10.2021 Mutation btv-data ag, Biel/Bienne PDF uffizial
  2. 09.03.2018 btv-data ag, Biel/Bienne PDF uffizial
  3. 04.12.2017 btv-data ag, Biel/Bienne PDF uffizial
  4. 23.01.2015 btv-data ag, Biel/Bienne PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-270.3.001.258-5 (a partir da 12.12.2002, fin 18.09.2013) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-107.370.705 (a partir da 23.01.2015) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è btv-data ag vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 23.01.2015. Publitgà l'ultima giada ils 06.10.2021. 4 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da btv-data ag?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha btv-data ag sia sedia?
Sedia: Biel/Bienne (BE). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Wilhelm-Kutter-Weg 29, 2503 Biel/Bienne — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.