registerbuch.ch

Register da commerzi · BE

Coiffeur Merz GmbH

Gesellschaft mit beschränkter Haftung · Bern · CHE-112.815.268

Inscritta dapi 07.12.2015, ultima publicaziun en il FUSC ils 17.03.2023.

Datas da basa

Furma giuridica
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
UID
CHE-112.815.268
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Bern (BE)
Domicil giuridic
Mottastrasse 1, 3005 BernAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 30’000
Emprima publicaziun
07.12.2015
Ultima publicaziun
17.03.2023

Contact

Domicil giuridic: Mottastrasse 1, 3005 Bern

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt den Betrieb eines Coiffeursalons. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen errichten, sich an andern Unternehmungen des In- und Auslandes beteiligen, gleichartige oder verwandte Unternehmen erwerben oder sich mit solchen zusammenschliessen sowie alle Geschäfte eingehen und Verträge abschliessen, die geeignet sind, den Zweck der Gesellschaft zu fördern, oder die direkt oder indirekt damit im Zusammenhang stehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 17.03.2023 Mutation Coiffeur Merz GmbH, Bern PDF uffizial
  2. 02.07.2021 Mutation Coiffeur Merz GmbH, Bern PDF uffizial
  3. 07.12.2015 Coiffeur Merz GmbH, Bern PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-035.4.035.952-0 (a partir da 16.03.2006, fin 31.08.2010) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-112.815.268 (a partir da 07.12.2015) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Coiffeur Merz GmbH vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 07.12.2015. Publitgà l'ultima giada ils 17.03.2023. 3 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Coiffeur Merz GmbH?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 30’000.
Nua ha Coiffeur Merz GmbH sia sedia?
Sedia: Bern (BE). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Mottastrasse 1, 3005 Bern — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.