Register da commerzi · BL
DINOVA HOLDING AG
Aktiengesellschaft · Lausen · CHE-113.780.690
Inscritta dapi 15.10.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 29.12.2025.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Aktiengesellschaft
- UID
- CHE-113.780.690
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Lausen (BL)
- Chapital
- CHF 100’000
- Emprima publicaziun
- 15.10.2014
- Ultima publicaziun
- 29.12.2025
Contact
Domicil giuridic: 4415 Lausen
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Erwerb, Halten und Verkauf von Beteiligungen sowie Erbringung von Management- und Beratungsdienstleistungen. Die Gesellschaft kann Vertretungen übernehmen, Finanzierungen für eigene oder fremde Rechnung vornehmen, Garantien und Bürgschaften für Tochtergesellschaften und Dritte eingehen sowie Grundstücke erwerben, verwalten und veräussern.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 29.12.2025 Mutation DINOVA HOLDING AG, Lausen PDF uffizial
- 21.06.2018 DINOVA HOLDING AG, Lausen PDF uffizial
- 17.05.2018 DINOVA HOLDING AG, Lausen PDF uffizial
- 08.07.2015 DINOVA HOLDING AG, Lausen PDF uffizial
- 15.10.2014 DINOVA HOLDING AG, Lausen PDF uffizial
Numers da register da questa firma
- CH-170.3.031.138-9 (a partir da 28.08.2007, fin 12.02.2010) · publitgà uffizialmain
- CHE-113.780.690 (a partir da 15.10.2014) · publitgà uffizialmain
Dumondas frequentas
- Cura è DINOVA HOLDING AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 15.10.2014. Publitgà l'ultima giada ils 29.12.2025. 5 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da DINOVA HOLDING AG?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
- Nua ha DINOVA HOLDING AG sia sedia?
- Sedia: Lausen (BL).