registerbuch.ch

Register da commerzi · BS

Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH

Gesellschaft mit beschränkter Haftung · Basel · CHE-155.254.467

Inscritta dapi 18.10.2016, ultima publicaziun en il FUSC ils 17.01.2022.

Datas da basa

Furma giuridica
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
UID
CHE-155.254.467
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Basel (BS)
Domicil giuridic
Klybeckstr. 140, 4057 BaselAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 21’000
Emprima publicaziun
18.10.2016
Ultima publicaziun
17.01.2022

Contact

Domicil giuridic: Klybeckstr. 140, 4057 Basel

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt den Betrieb einer Drogerie Apotheke sowie sämtliche damit im Zusammenhang stehenden Dienstleistungen. Die Gesellschaft kann ferner im In- und Ausland Zweigniederlassungen und Tochtergesellschaften errichten und sich an anderen Unternehmen beteiligen. Sie kann im In- und Ausland Grundeigentum erwerben und veräussern.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 17.01.2022 Mutation Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH, Basel PDF uffizial
  2. 01.11.2019 Mutation Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH, Basel PDF uffizial
  3. 21.10.2019 Mutation Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH, Basel PDF uffizial
  4. 10.04.2017 Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH, Basel PDF uffizial
  5. 18.10.2016 Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH, Basel PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-270.4.004.121-1 (a partir da 29.10.2013, fin 29.10.2013) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-155.254.467 (a partir da 18.10.2016) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 18.10.2016. Publitgà l'ultima giada ils 17.01.2022. 5 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 21’000.
Nua ha Dreirosen Drogerie Apotheke GmbH sia sedia?
Sedia: Basel (BS). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Klybeckstr. 140, 4057 Basel — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.