Register da commerzi · ZH
Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation
Gesellschaft mit beschränkter Haftung · Zürich · CHE-190.567.818
Inscritta dapi 11.02.2022, ultima publicaziun en il FUSC ils 21.04.2026.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Gesellschaft mit beschränkter Haftung
- UID
- CHE-190.567.818
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Zürich (ZH)
- Domicil giuridic
- Rotachstrasse 47, 8003 ZürichAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
- Chapital
- CHF 20’000
- Emprima publicaziun
- 11.02.2022
- Ultima publicaziun
- 21.04.2026
Contact
Domicil giuridic: Rotachstrasse 47, 8003 Zürich
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Erbringung von Dienstleistungen in den Bereichen Landschaftsarchitektur, Landschaftsplanung im urbanen und ländlichen Raum sowie Führung von Projektierungs- und Planungsarbeiten. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen in der Schweiz und im Ausland errichten, sich an anderen Unternehmungen des In- und des Auslandes beteiligen, gleichartige oder verwandte Unternehmen erwerben oder sich mit solchen zusammenschliessen sowie alle Geschäfte eingehen und Verträge abschliessen, die geeignet sind, den Zweck der Gesellschaft zu fördern oder die direkt oder indirekt damit im Zusammenhang stehen. Sie kann Grundstücke, Immaterialgüterrechte und Lizenzen aller Art erwerben, verwalten, belasten und veräussern.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 21.04.2026 Liquidationsschuldenruf Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation PDF uffizial
- 20.04.2026 Mutation Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH, Zürich, neu Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation PDF uffizial
- 11.02.2022 Neueintragung Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH, Zürich PDF uffizial
Dumondas frequentas
- Cura è Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 11.02.2022. Publitgà l'ultima giada ils 21.04.2026. 3 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 20’000.
- Nua ha Fi.Lo Landschaftsarchitektur GmbH in Liquidation sia sedia?
- Sedia: Zürich (ZH). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Rotachstrasse 47, 8003 Zürich — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.