registerbuch.ch

Register da commerzi · LU

fischerag.ch AG

Aktiengesellschaft · Hochdorf · CHE-107.234.232

Inscritta dapi 19.05.2017, ultima publicaziun en il FUSC ils 03.10.2019.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-107.234.232
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Hochdorf (LU)
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
19.05.2017
Ultima publicaziun
03.10.2019

Contact

Domicil giuridic: 6283 Hochdorf

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Betrieb einer Garage; Handel mit Autos, Ersatz- und Zubehörteilen und Artikeln jeder Art; Erwerb und Veräusserung von Liegenschaften; Beteiligungen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 03.10.2019 Mutation fischerag.ch AG, Hochdorf PDF uffizial
  2. 19.05.2017 fischerag.ch AG, Hochdorf PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-100.3.005.900-2 (a partir da 27.12.2006, fin 16.02.2010) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-107.234.232 (a partir da 19.05.2017) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è fischerag.ch AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 19.05.2017. Publitgà l'ultima giada ils 03.10.2019. 2 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da fischerag.ch AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha fischerag.ch AG sia sedia?
Sedia: Hochdorf (LU).