registerbuch.ch

Register da commerzi · ZH

Gabathuler + Partner Architekten AG

Aktiengesellschaft · Winterthur · CHE-114.319.170

Inscritta dapi 24.06.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 14.08.2026.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-114.319.170
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Winterthur (ZH)
Domicil giuridic
Bachtelstrasse 25, 8400 WinterthurAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
24.06.2014
Ultima publicaziun
14.08.2026

Contact

Domicil giuridic: Bachtelstrasse 25, 8400 Winterthur

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Die Gesellschaft bezweckt das Erbringen von Architekturleistungen und den Leistungen eines Generalplaners. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen und Tochtergesellschaften im In- und Ausland errichten und sich an anderen Unternehmen im In- und Ausland beteiligen sowie alle Geschäfte tätigen, die direkt oder indirekt mit ihrem Zweck in Zusammenhang stehen. Die Gesellschaft kann im In- und Ausland Grundeigentum erwerben, belasten, veräussern und verwalten. Sie kann auch Finanzierungen für eigene oder fremde Rechnung vornehmen sowie Garantien und Bürgschaften für Tochtergesellschaften und Dritte eingehen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 14.08.2026 Bauprojekt: Südabfahrt 1, Hettlingen PDF uffizial
  2. 05.06.2026 Bauprojekt: Schaffhauserstrasse 24/26/28, Hettlingen PDF uffizial
  3. 07.05.2025 Mutation Gabathuler + Partner Architekten AG, Winterthur PDF uffizial
  4. 06.12.2016 Gabathuler + Partner Architekten AG, Uster, (neu) Gabathuler + Partner Architekten AG, Winterthur PDF uffizial
  5. 13.05.2015 Gabathuler + Partner Architekten AG, Uster PDF uffizial
  6. 16.01.2015 bryner architekten ag, Uster, (neu) Gabathuler + Partner Architekten AG, Uster PDF uffizial
  7. 02.10.2014 bryner architekten ag, Uster PDF uffizial
  8. 24.06.2014 bryner architekten ag, Uster PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-020.3.032.443-6 (a partir da 30.05.2008, fin 06.12.2011) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-114.319.170 (a partir da 24.06.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Gabathuler + Partner Architekten AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 24.06.2014. Publitgà l'ultima giada ils 14.08.2026. 8 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Gabathuler + Partner Architekten AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha Gabathuler + Partner Architekten AG sia sedia?
Sedia: Winterthur (ZH). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Bachtelstrasse 25, 8400 Winterthur — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.