registerbuch.ch

Register da commerzi · BE

HS Reinigungen AG

Aktiengesellschaft · Bern · CHE-107.905.871

Inscritta dapi 15.04.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 27.03.2024.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-107.905.871
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Bern (BE)
Domicil giuridic
Morgenstrasse 123, 3018 BernAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 100’000
Emprima publicaziun
15.04.2014
Ultima publicaziun
27.03.2024

Contact

Domicil giuridic: Morgenstrasse 123, 3018 Bern

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Durchführung von Reinigungs- und Unterhaltsarbeiten aller Art sowie Durchführung von andern verwandten Dienstleistungen usw.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Archiv avant 2002

Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.

Cronologia FUSC

  1. 27.03.2024 Mutation HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  2. 01.02.2024 Mutation HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  3. 21.03.2022 Mutation HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  4. 19.07.2021 Mutation HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  5. 07.02.2020 Mutation HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  6. 06.02.2018 HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  7. 02.05.2017 HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  8. 02.06.2015 HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial
  9. 15.04.2014 HS Reinigungen AG, Bern PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-035.3.003.286-6 (a partir da 08.04.2005, fin 01.05.2013) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-107.905.871 (a partir da 15.04.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è HS Reinigungen AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 15.04.2014. Publitgà l'ultima giada ils 27.03.2024. 9 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da HS Reinigungen AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
Nua ha HS Reinigungen AG sia sedia?
Sedia: Bern (BE). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Morgenstrasse 123, 3018 Bern — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.