Register da commerzi · BS
MA Consulting und Architektur AG in Liquidation
Aktiengesellschaft · Basel · CHE-108.510.133
Inscritta dapi 06.01.2022, ultima publicaziun en il FUSC ils 09.01.2025.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Aktiengesellschaft
- UID
- CHE-108.510.133
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Basel (BS)
- Domicil giuridic
- Spalenvorstadt 13, 4051 BaselAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
- Chapital
- CHF 250’000
- Emprima publicaziun
- 06.01.2022
- Ultima publicaziun
- 09.01.2025
Contact
Domicil giuridic: Spalenvorstadt 13, 4051 Basel
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Die Gesellschaft bezweckt die Erbringung von Dienstleistungen in den Bereichen Bautreuhand, Architektur und Engineering sowie Finanz- und Organisationsberatung. Die Gesellschaft kann Zweigniederlassungen und Tochtergesellschaften im In- und Ausland errichten und sich an anderen Unternehmen im In- und Ausland beteiligen sowie alle Geschäfte tätigen, die direkt oder indirekt mit ihrem Zweck in Zusammenhang stehen. Die Gesellschaft kann im In- und Ausland Grundeigentum erwerben, belasten, veräussern und verwalten. Sie kann auch Finanzierungen für eigene oder fremde Rechnung vornehmen sowie Garantien und Bürgschaften für Tochtergesellschaften und Dritte eingehen.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 09.01.2025 Mutation MA Consulting und Architektur AG in Liquidation, Basel PDF uffizial
- 29.05.2024 Einstellung des Konkursverfahrens MA Consulting und Architektur AG PDF uffizial
- 09.02.2024 Mutation MA Consulting und Architektur AG, Basel, neu MA Consulting und Architektur AG in Liquidation PDF uffizial
- 07.02.2024 Vorläufige Konkursanzeige MA Consulting und Architektur AG PDF uffizial
- 22.01.2024 Mutation MA Consulting und Architektur AG, Basel PDF uffizial
- 11.04.2023 Mutation MA Consulting und Architektur AG, Basel PDF uffizial
- 11.01.2023 Mutation MA Consulting und Architektur AG, Zürich, neu Basel PDF uffizial
- 11.01.2023 Mutation MA Consulting und Architektur AG, Zürich, neu Basel PDF uffizial
- 06.01.2022 Mutation Brechbühl Consulting und Architektur AG, Rorschach, neu Zürich PDF uffizial
- 06.01.2022 Mutation Brechbühl Consulting und Architektur AG, Rorschach, neu MA Consulting und Architektur AG, Zürich PDF uffizial
Numers da register da questa firma
- CH-320.3.041.055-2 (a partir da 19.06.2009, fin 19.06.2009) · publitgà uffizialmain
- CHE-108.510.133 (a partir da 06.01.2022) · publitgà uffizialmain
Dumondas frequentas
- Cura è MA Consulting und Architektur AG in Liquidation vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 06.01.2022. Publitgà l'ultima giada ils 09.01.2025. 10 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da MA Consulting und Architektur AG in Liquidation?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 250’000.
- Nua ha MA Consulting und Architektur AG in Liquidation sia sedia?
- Sedia: Basel (BS). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Spalenvorstadt 13, 4051 Basel — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.