Register da commerzi · BS
Pandossa AG
Aktiengesellschaft · Basel · CHE-108.035.534
Inscritta dapi 26.07.2018, ultima publicaziun en il FUSC ils 18.06.2024.
Datas da basa
- Furma giuridica
- Aktiengesellschaft
- UID
- CHE-108.035.534
- Extract uffizial
- guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
- Sedia
- Basel (BS)
- Domicil giuridic
- Spalenberg 57, 4051 BaselAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
- Chapital
- CHF 100’000
- Emprima publicaziun
- 26.07.2018
- Ultima publicaziun
- 18.06.2024
Contact
Domicil giuridic: Spalenberg 57, 4051 Basel
Tschertgar l'adressa en Google Maps
Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.
Intent
Führung von Kleiderboutiquen mit allen damit zusammenhängenden Arbeiten. Die Gesellschaft kann sich an anderen Unternehmungen beteiligen sowie Liegenschaften verwalten, kaufen und verkaufen.Original · tudestg
Persunas inscrittas
Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.
Archiv avant 2002
Publicaziuns dal FUSC stampà dal 1994 fin 2001 (digitalisaziuns da la Biblioteca da l'ETH), legidas cun renconuschientscha da text.
Cronologia FUSC
- 18.06.2024 Mutation Pandossa AG, Basel PDF uffizial
- 26.07.2018 Pandossa AG, Basel PDF uffizial
Numers da register da questa firma
- CH-270.3.004.296-5 (a partir da 17.04.2002, fin 17.04.2002) · publitgà uffizialmain
- CHE-108.035.534 (a partir da 26.07.2018) · publitgà uffizialmain
Dumondas frequentas
- Cura è Pandossa AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
- Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 26.07.2018. Publitgà l'ultima giada ils 18.06.2024. 2 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
- Quant grond è il chapital da Pandossa AG?
- Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 100’000.
- Nua ha Pandossa AG sia sedia?
- Sedia: Basel (BS). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Spalenberg 57, 4051 Basel — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.