registerbuch.ch

Register da commerzi · LU

Portmann + Meier AG

Aktiengesellschaft · Luzern · CHE-105.906.807

Inscritta dapi 17.06.2014, ultima publicaziun en il FUSC ils 03.12.2024.

Datas da basa

Furma giuridica
Aktiengesellschaft
UID
CHE-105.906.807
Extract uffizial
guardar tar l'uffizi dal register da commerzi
Sedia
Luzern (LU)
Domicil giuridic
Luzernerstrasse 125, 6014 LuzernAdressa tenor il register da commerzi — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita
Chapital
CHF 120’000
Emprima publicaziun
17.06.2014
Ultima publicaziun
03.12.2024

Contact

Domicil giuridic: Luzernerstrasse 125, 6014 Luzern

Tschertgar l'adressa en Google Maps

Tschertga tras il num e l'adressa en il register. Protime na rimna nagins numers da telefon, websites u uras d'avertura.

Intent

Planung und Herstellung von Möbeln und Innenausbauten; Ausführung von Möbelteilen und allgemeinen Schreinerarbeiten; Erwerb und Veräusserung von Grundstücken und Beteiligungen.

Original · tudestg

Persunas inscrittas

Las persunas inscrittas per in di da referenza stattan a disposiziun als contos cun access al register.

Cronologia FUSC

  1. 03.12.2024 Mutation Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial
  2. 13.07.2020 Mutation Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial
  3. 15.05.2019 Mutation Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial
  4. 28.06.2018 Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial
  5. 24.11.2016 Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial
  6. 17.06.2014 Portmann + Meier AG, Luzern PDF uffizial

Numers da register da questa firma

  1. CH-100.3.008.859-0 (a partir da 24.11.2005, fin 12.07.2011) · publitgà uffizialmain
  2. CHE-105.906.807 (a partir da 17.06.2014) · publitgà uffizialmain

Dumondas frequentas

Cura è Portmann + Meier AG vegnida publitgada en il register da commerzi?
Emprima publicaziun enconuschenta en il FUSC: 17.06.2014. Publitgà l'ultima giada ils 03.12.2024. 6 publicaziuns en il Fegl uffizial svizzer da commerzi.
Quant grond è il chapital da Portmann + Meier AG?
Tenor la pli recenta publicaziun disponibla: CHF 120’000.
Nua ha Portmann + Meier AG sia sedia?
Sedia: Luzern (LU). Domicil giuridic tenor il register da commerzi: Luzernerstrasse 125, 6014 Luzern — betg necessariamain l'adressa commerziala u da visita.